Sepetim (0) Toplam: 0,00EUR

Hakkımızda

Dost Kitabevi sektöründe 17 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, kendine özgü müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla yayıncı ile okuyucu arasında köprü olmayı sürdüren ve bundan mutluluk duyan bir kitabevidir.

Dost Kitabevi,Almanya’da 17 yıl önce başlayan yolculuğu sonrası “web üzerinden en iyi kitap satışı deneyimi sunmak” adına internet üzerinden satışlara başlamış ve “Almanya’nın en iyi kitabevi olma” vizyonunu gerçekleştirmeye dönük önemli bir adım daha atmıştır. İnternet mağazası ile amacımız kitapları siz değerli dostlarla 7/24 saat ve siz dostlarımıza en uygun fiyatlarla buluşturmaktır. Sanal mağazamızda zengin koleksiyonumuzdan istediğiniz her kategoride kitabı bulabilir, ayrıca yeni çıkan tüm kitaplara en hızlı şekilde imkanına erişmiş olursunuz.

 Okumanın mutluluk kaynağı olduğuna inanıyor ve 17 yıldır bu inancımızı sürdürerek siz değerli dostlarımıza en uygun fiyatla en kaliteli yayınları sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz. Sorunlarınızla ilgili destek almak için sitemiz üzerinden 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kapat